سوالات متداول

بله کاملا رایگان !!


ایده اصلی این سایت برای همراهی با ایونت های خیریه است؛


هپایاب همخواه به شما این امکان رو میده که برای هر کاری به صورت دسته بندی شده همپا پیدا کنید !!! 

همخواه به معنی شخصی است که در یک کار یا ایونت به دنبال همپا میگردد. این فرد باید به عنوان "همخواه" در سایت ثبت نام یا ورود کند. 

همپا به معنای شخصی است که برای آگهی شخص همخواه درخواست ثبت می کند! این فرد باید به عنوان "همپا" ثبت نام یا ورود کند.

برای ورود و ثبت نام از منو بالای صفحه اقدام کنید و دقت داشته باشید :


اگر قصد گذاشتن آگهی برای پیدا کردن همپا هستید حتما با عنوان همخواه ورود یا ثبت نام کنید! و در مقابل اگر قصد برقراری ارتباط با شخص آگهی دهنده یا "همخواه" رو دارید باید به با عنوان همپا ورود یا ثبت نام کنید. 

به صورت کلی شخصی که به عنوان "همخواه" یک آگهی رو ثبت می کند؛ می تواند درخواست افرادی که به عنوان "همپا" ورود یا ثبت نام کردن رو دریافت و مشاهده نماید! 


زمانی که شخص همپا، برای آگهی همخواه درخواستی را ثبت می کند، پیشنهاد میشه که برای بهتر دیده شدن؛ پروفایل همپا خود را تکمیل کند، تا "همخواه یا آگهی دهنده " بتواند به خوبی وی را شناخته و در کنار آن اطلاعات تماس همپا را داشته باشد.

به صورت کلی آگهی های ارسالی، درخواست هایی که شخص همپا برای شخص همخواه ثبت می کند قابل گزارش از سمت همخواه بوده و در صورت صحت آن حساب فرد خاطی مسدود می شود و دیگر امکان ورود و ثبت نام را نخواهد داشت.


 

در هر دو صورت، چه به صورت آگهی دهنده (همخواه) یا به صورت همپا ثبت نام و درخواستی را ثبت نمایید یا برای آگهی شما درخواستی ثبت شود ؛ به صورت ایمیل به شما اطلاع رسانی می کنیم!


 

به صورت کلی می توانید از لینک ارتباط با ما در منو سایت و یا با ایمیل های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید؛ یادتون نره که نظرتون واسمون خیلی ارزشمنده!


info@hamkhah.com


hamkhah.com@gmail.com